Olejki do aromaterapii i dyfuzory 

Olejki do aromaterapii

Aromaterapia jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny niekonwencjonalnej, oparta na siłach natury ukrytych w naturalnych roślinnych olejkach eterycznych.

Aromaterapia jest idealnie czystą, w pełni naturalną metodą łagodzenia lub usuwania bardzo wielu i bardzo różnych dolegliwości. Wszystkie formy zabiegów polegają na wprowadzeniu do organizmu człowieka wysokiej jakości, czystych, nieprzetworzonych roślinnych olejków esencjonalnych, bez udziału chemicznych nośników czy dodatków.

W sklepie PomoceDlaSeniora.pl oferujemy najpiękniejsze olejki do aromaterapii - wyróżniające się pięknym zapachem, prozdrowotnymi właściwościami i naturalnymi wyciągami.

Olejki zapachowe do aromaterapii i dyfuzory

Aromaterapia wykorzystuje moc zapachu do działań prozdrowotnych. Ich właściwości są nieocenione i szeroko wykorzystywane. Dotychczasowe wnioski pozwalają sądzić, że olejki uśmierzają dolegliwości miesiączkowe, wykazują działanie uspokajające, działanie bakteriobójcze i lecznicze na zmiany trądzikowe. Odpowiednie olejki nie tylko dbają o zmysł węchu, ale także niwelują bóle głowy i doskonale sprawdzają się w kąpieli, jako forma relaksu i regeneracji po treningu.

Szczególnie cenny jest np. olejek z drzewa herbacianego, olejek z trawy cytrynowej, olejek eukaliptusowy, olejek pomarańczowy, olejek różany, olejek lawendowy i olejek rozmarynowy. Ich intensywne i piękne zapachy koją zmysły, wspierają leczenie, posiadają działanie uspokajające i zajmują się różnymi problemami – np. gdy konieczna jest redukcja cellulitu. Niektóre zapachy polecane są zwłaszcza w przypadku małych dzieci lub osób, cierpiących na nawracające migreny. W przypadku tych ostatnich niezwykle cenne są naturalne wyciągi, które nie potęgują bólu.

Dyfuzory do aromaterapii

Jak stosować olejki eteryczne? Aby olejki eteryczne raczyły swoimi wszystkimi, cennymi właściwościami, konieczne są odpowiednie dyfuzory zapachowe. Oprócz klasycznych, prostych modeli, popularne są także dyfuzory zapachowe do aromaterapii, które łączą w sobie dwie funkcje: odświeżacza i efektywnego urządzenia do rozpylania najpiękniejszych aromatów. W ich wyborze zwróć uwagę na design, funkcję i formę, która jest cenna zwłaszcza w procesie destylacji.

Olejki eteryczne

Popraw swój nastrój i dodaj sobie energii, dzięki naszym 100% czystym olejkom eterycznym, które sprzyjają relaksacji i lepszemu samopoczuciu. Stwórz spersonalizowaną mieszankę aromaterapeutyczną, aby uzyskać idealne doznania odmładzające, dopasowane do Twoich potrzeb - od podnoszącej na duchu po uspokajającą. Rozkoszuj się wieloma korzyściami zdrowotnymi dostępnymi dzięki kilku kroplom olejku eterycznego ze sklepu PomoceDlaSeniora.pl.

Więcej
Jest 3 produktów.
Olejek zapachowy do aromaterapii AROMA HOUSE - Różne zapachy Pragniesz wrócić do cudownych letnich dni? Chcesz znowu poczuć powiew wiatru i ciepłe promienie słoneczne? A może pragniesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po papierosach z pomieszczenia? Z całą pewnością znajdziesz odpowiedni dla swoich potrzeb olejek zapachowy, który będzie dla Ciebie...
Czytaj więcej o produkcie
W pełni naturalny zdrowotny olejek eteryczny 6ml Aroma House Naturalne olejki eteryczne i ich zbawienne działanie znane są już od czasów starożytnych Egipcjan. Zauważyli oni, że masaże wykonywane przy użyciu wyciągów z kwiatów czy owoców, dają wymiernie lepsze skutki terapeutyczne i pomagają w szybszym pozbyciu się infekcji. Opierając się na dzisiejszej...
Czytaj więcej o produkcie
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza dyfuzor zapachowy do aromaterapii Unikalny model ultradźwiękowego nawilżacza powietrza z dyfuzorem zapachu 2w1. Oferowany nawilżacz to wyjątkowe urządzenie, które zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Nawilżacz powietrza nadaje się idealnie w okresie grzewczym, gdzie powietrze jest suche. Nawilżenia powietrza w...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 3 z 3 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]