Pieluchomajtki 

Pieluchomajtki

Nietrzymanie moczu to poważny problem, który sprawia, że osoba z tą dysfunkcją zostaje całkowicie wyłączona z codziennego życia. Nawet przy zachowaniu pełnej sprawności fizycznej, zwyczajne wyjście do pobliskiego sklepu czy krótki spacer dla zdrowia okazują się niemożliwe do zrealizowania. Z myślą o tych, którzy zmagają się z tym problemem na co dzień, stworzone zostały pieluchomajtki dla dorosłych. Osobom z głębokim upośledzeniem funkcji fizjologicznych proponujemy pieluchomajtki doskonale znanej na polskim rynku, rodzimej marki Seni, która od lat zdobywa uznanie zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia. Majtki dla osób nietrzymających moczu wyróżniają się wysoką chłonnością, trwałością i komfortem noszenia, dzięki czemu nie tylko zapewniają ochronę, ale też estetykę i dobre warunki higieniczne.

 

Wkładki urologiczne polecamy kobietom i mężczyznom o mniejszym stopniu postępującego schorzenia, a także osobom opiekującym się obłożnie chorymi, osobami częściowo sparaliżowanymi – w tym jeżdżącymi na wózku inwalidzkim. Jeśli więc opiekujesz się osobami, które same nie mogą skorzystać z toalety, szczególnie będąc poza domem, pieluchomajtki dla seniorów mogą okazać się niezwykle praktyczne.

Pieluchomajtki doskonale zdają egzamin u osób starszych podczas snu, kiedy wybudzanie się nie jest skorelowane z potrzebą załatwiania czynności fizjologicznych. Wkładki na nietrzymanie moczu, pieluchomajtki i podkłady urologiczne dostępne są w kilku rozmiarach, które można dostosować do wagi i figury pacjenta. Wszystkie produkty z tej kategorii posiadają odpowiednie atesty, dopuszczające je do zastosowań medycznych. Ich funkcja pozwala neutralizować nieprzyjemny zapach, zapewnia oddychanie skóry, odprowadza wilgoć, nie powodując odparzeń. Dzięki temu zapewniony jest komfort pacjenta, nawet przez całą noc. Brak stresu związanego z nietrzymaniem moczu, a także nieprzerwany sen jest niezwykle cenny w przypadku rekonwalescencji czy rehabilitacji. Zalecamy zatem stosować maty nie tylko w szpitalach, ale także w użytku typowo domowym.

Więcej
Jest 1 produkt.
Brak
44,99 zł
0 Recenzje
 76 produktów już sprzedanych.
44,99 zł
Brak
DOSTĘPNY TYLKO ROZMIAR XL !!! Pieluchomajtki Super Seni Trio to dyskretna pomoc dla wszystkich osób z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Chłonność pieluchomajtek Super Seni Trio to 8. Te klasyczne pieluchomajtki Super Seni Trio dedykowane są dla wszystkich mobilnych i aktywnych osób starszych jak również dla pacjentów o ograniczonej sprawności....
Pokaż 1 - 1 z 1 produktu
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
sklep@pomocedlaseniora.pl
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy