Pieluchomajtki 

Pieluchomajtki

Nietrzymanie moczu to poważny problem, który sprawia, że osoba z tą dysfunkcją zostaje całkowicie wyłączona z codziennego życia. Nawet przy zachowaniu pełnej sprawności fizycznej, zwyczajne wyjście do pobliskiego sklepu czy krótki spacer dla zdrowia okazują się niemożliwe do zrealizowania. Podobnie jak w przypadku małych dzieci, tak i w tej sytuacji rozwiązaniem będą podkłady higieniczne, które znajdziecie Państwo w tej kategorii. Osobom z głębokim upośledzeniem funkcji fizjologicznych proponujemy pieluchomajtki doskonale znanej na polskim rynku, rodzimej marki Seni, która od lat zdobywa uznanie zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia. Majtki dla osób nietrzymających moczu wyróżniają się wysoką chłonnością, trwałością i komfortem noszenia, dzięki czemu nie tylko zapewniają ochronę, ale też estetykę i dobre warunki higieniczne.

 

Wkładki urologiczne polecamy kobietom i mężczyznom o mniejszym stopniu upośledzenia, a także osobom opiekującym się obłożnie chorymi, osobami częściowo sparaliżowanymi, jeżdżącymi na wózku inwalidzkim, które same nie mogą skorzystać z toalety, szczególnie będąc poza domem. Pieluchomajtki doskonale zdają egzamin u osób starszych podczas snu, kiedy wybudzanie się nie jest skorelowane z potrzebą załatwiania czynności fizjologicznych. Wkładki na nietrzymanie moczu, pieluchomajtki, podkłady urologiczne dostępne są w kilku rozmiarach, które można dostosować do wagi i figury osoby, dla której są one przeznaczone. Wszystkie produkty z tej kategorii posiadają odpowiednie atesty, dopuszczające je do zastosowań medycznych.

Więcej
Jest 1 produkt.
0 Recenzje
Super Seni Trio - klasyczne oddychające pieluchomajtki, to dobre i sprawdzone zabezpieczenie przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności. Chłonność 8. Pieluchomajtki Super Seni Trio przeznaczone są dla osób z ciężkim oraz bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Super Seni Trio zapewniają:   - idealne dopasowanie...
Pokaż 1 - 1 z 1 produktu
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy