Ogrzewacze do stóp 

Ogrzewacze do stóp

Nadszedł czas zimowych spacerów, grzania się przy kominku i realizowania świątecznych pomysłów na prezent? Wszystkie te okazje są idealne, aby wypróbować ogrzewacze do stóp, które znajdziesz w sklepie Pomoce Dla Seniora!
Ogrzewacz do stóp powstał z myślą o wszystkich osobach, które lubią przyjemne, kojące ciepło lub cierpią na schorzenia układu krążenia. Ich konstrukcja podyktowana jest potrzebami naszych dolnych kończyn - te posiadają zakończenia nerwów, które połączone są z ważnymi organami. Poddawanie ich wibracjom oraz podgrzewanie konkretnych części może stymulować krążenie krwi, a w ostateczności, na skutek podwyższenia temperatury, niwelujemy dolegliwości bólowe i pozbywamy się uczucia zmęczenia. Ogrzewacz do stóp, wyłącznie przy pomocy temperatury, uaktywnia nerwy, wpływając na lepszy sen i poprawiając ogólny stan zdrowia.
Odpowiednie natężenie temperatury, którą dostosowujesz do twoich potrzeb, wspomaga leczenie chorób i dolegliwości reumatycznych. Dlatego też ogrzewacz do stóp pobudza krążenie, zmniejsza uczucie stresu i napięcia, imitując nijako masaż i w ostateczności relaksując nasze ciało. Dlatego też ogrzewacz do stóp jest doskonałym pomysłem na prezent zarówno dla seniorów, jak i dla osób cierpiących na schorzenia układu sercowo-naczyniowego. To dzięki nim senior lub miłośnik sportu będzie zadowolony ze spacerów i treningów zimową porą.

Więcej
Jest 2 produktów.
0 Recenzje
 35 produktów już sprzedanych.
Szczególnie jesienią i zimą stopy bardzo szybko marzną i ciężko na nowo je rozgrzać. Zimne stopy potrzebują sporo czasu, aby wrócić do normalnej temperatury, zwłaszcza u osoby chorej lub starszej. Na szczęście urządzenie Beurer FW 20 Cosy to doskonały pomocnik, który rozgrzeje zmarznięte stopy w krótkim czasie. Wykonany z oddychającego materiału but...
Brak
145,00 zł
0 Recenzje
 35 produktów już sprzedanych.
145,00 zł
Brak
Rozgrzewająca poduszka elektryczna o mocy maksymalnej 80 W. Wykorzystywana w sytuacjach, gdy konieczne jest dodatkowe ogrzanie określonej części ciała. Posiada działanie kojące i rozluźniające, dzięki czemu pomaga radzić sobie z nerwobólami i bólami reumatycznymi. Dołączony pilot pozwala na regulację temperatury i ustawienie czasu grzania, w zależności od...
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
sklep@pomocedlaseniora.pl
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy