Ogrzewacze do stóp 

Ogrzewacze do stóp

Nadszedł czas zimowych spacerów, grzania się przy kominku i realizowania świątecznych pomysłów na prezent? Wszystkie te okazje są idealne, aby wypróbować ogrzewacze do stóp, które znajdziesz w sklepie Pomoce Dla Seniora!

Ogrzewacz do stóp powstał z myślą o wszystkich osobach, które lubią przyjemne, kojące ciepło lub cierpią na schorzenia układu krążenia. Ich konstrukcja podyktowana jest potrzebami naszych dolnych kończyn - te posiadają zakończenia nerwów, które połączone są z ważnymi organami. Poddawanie ich wibracjom oraz podgrzewanie konkretnych części może stymulować krążenie krwi, a w ostateczności, na skutek podwyższenia temperatury, niwelujemy dolegliwości bólowe i pozbywamy się uczucia zmęczenia. Ogrzewacz do stóp, wyłącznie przy pomocy temperatury, uaktywnia nerwy, wpływając na lepszy sen i poprawiając ogólny stan zdrowia.
Odpowiednie natężenie temperatury, którą dostosowujesz do twoich potrzeb, wspomaga leczenie chorób i dolegliwości reumatycznych. Dlatego też ogrzewacz do stóp pobudza krążenie, zmniejsza uczucie stresu i napięcia, imitując nijako masaż i w ostateczności relaksując nasze ciało. Dlatego też ogrzewacz do stóp jest doskonałym pomysłem na prezent zarówno dla seniorów, jak i dla osób cierpiących na schorzenia układu sercowo-naczyniowego. To dzięki nim senior lub miłośnik sportu będzie zadowolony ze spacerów i treningów zimową porą.

Elektryczny ogrzewacz do stóp

Kupując elektryczny ogrzewacz do stóp otrzymasz niepozorny gadżet, niwelujący efekty nieprzyjemnej, uciążliwej, niskiej temperatury. Ich rozbudowana funkcjonalność pozwala dostosować parametry pod twoje oczekiwania - to dzięki nim możesz stopniowo zwiększać lub zmniejszać natężenie temperatury. Wszelkie, dodatkowe udogodnienia jak  - trwałość materiałów, różne poziomy grzania czy przyjemne, miękkie wypełnienie - powodują, że zima przestanie kojarzyć nam się z przeszywającym chłodem. Wiele modeli ma regulowaną moc, dzięki której możesz dostosować stopień grzania - pomóc ci w tym może programator lub dołączony pilot. Ponadto elektryczny ogrzewacz nierzadko posiada automatyczny włącznik i wyłącznik, który niejako zastępuje ów pilot i stanowi za dodatkowe zabezpieczenie. Co nowocześniejsze urządzenia mają także wbudowaną opcję, dzięki której nasze preferencje są zapisywane w pamięci urządzenia. Ta możliwość jest szczególnie zachwalana w przypadku osób bardzo młodych lub starszych - z np. ograniczoną swobodą ruchu.

Ostatecznie, bez względu na to jaki model wybierzesz,  każdy elektryczny ogrzewacz zadba o twoje stopy. Przygotuj się więc lepiej na nadchodzące mrozy, wraz z ofertą przygotowaną przez sklep Pomoce Dla Seniora.

W przypadku pytań o właściwości produktu, obszerność oferty i dodatkowe informacje dotyczące dostawy zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Jest 2 produktów.
Brak
145,00 zł
145,00 zł
Brak
Rozgrzewająca poduszka elektryczna o mocy maksymalnej 80 W. Wykorzystywana w sytuacjach, gdy konieczne jest dodatkowe ogrzanie określonej części ciała. Posiada działanie kojące i rozluźniające, dzięki czemu pomaga radzić sobie z nerwobólami i bólami reumatycznymi. Dołączony pilot pozwala na regulację temperatury i ustawienie czasu grzania, w zależności od...
Czytaj więcej o produkcie
Brak
299,00 zł
299,00 zł
Brak
Elektryczny ogrzewacz ocieplacz stóp 140W Adler Problem zimnych stóp może towarzyszyć nam przez cały rok. Jest on o tyle dokuczliwy, że może wynikać z warunków atmosferycznych za oknem, ale i ze słabego krążenia krwi. Dlatego warto mieć pod ręką profesjonalny elektryczny ogrzewacz stóp z pilotem LCD ADLER AD 7432. Dzięki niemu niezależnie od pory roku...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]