Pasy zabezpieczające do wózków inwalidzkich 

Pasy zabezpieczające do wózków inwalidzkich

znajdują zastosowanie w szpitalach i domach opieki gdzie pacjenci są na tyle słabi, że nie potrafią utrzymać swojego ciężaru siedząc i lecą do przodu. Dzięki takim pasom można ich przytwierdzić do oparcia wózka inwalidzkiego i bezpiecznie zostawić. Pasy oczywiście nadają się również do użytku domowego, gdy osoba jest bezwładna będzie można bez problemu z nią wyjść na spacer.

Więcej
Jest 7 produktów.
0 Recenzje
Szeroki pas zapinany z tyłu rzepem, zapewnia najprostsze skuteczne mocowanie. Pomaga utrzymać właściwą postawę siedzącą, gdzie lędźwie przylegają do oparcia, zapobiega zsuwaniu się z wózka inwalidzkiego.Pas nie posiada zapięcia przez krocze, mocowany jest tylko przez brzuch !
0 Recenzje
Szeroki pas stabilizujący zapinany z tyłu rzepem, a ponadto szelki, zapewnią skuteczną stabilizację osoby o wyższym stopniu bezwładności, mocując górną część tułowia do oparcia wózka. Pomaga utrzymać właściwą postawę siedzącą, gdzie właściwie przylegają do oparcia, zapobiega zsuwaniu się i pochylaniu górnej części tułowia.
0 Recenzje
Szeroki pas zapinany rzepem, dodatkowo wyposażony w drugi, ujmujący krocze, a ponadto szelki. Zapewnia skuteczną stabilizację osoby o wyższym stopniu bezwładności, mocując dodatkowo górną część tułowia do oparcia wózka. Pomagają utrzymać właściwą postawę siedzącą, gdzie lędźwie przylegają do oparcia, co zapobiega zsuwaniu się do przodu.
0 Recenzje
Kaftan doskonale zabezpiecza pacjentów, którzy są niestabilni na wózku inwalidzkim lub krześle. Zapina się go z tyłu na wysokości ramion oraz talii. Taśmy stabilizują ramiona pacjenta, zapinane z tyłu siedzenia do pasa za pomocą klamer/rzepów. Długość pasów jest regulowana. Znajduje zastosowanie w domach opieki i szpitalach. Zaprojektowany z myślą o...
0 Recenzje
Pas ten został wykonany z wyjątkowo wytrzymałego materiału - bawełniano-poliestrowego, który zapewnia pewną oraz komfortową stabilizację. Kaftan nadaje są do stabilizacji biernej pacjenta, który ma trudności w trzymaniu odpowiedniej pozycji siedzącej. Pas zapewnia skuteczny i wygodny sposób unieruchomienia pacjenta w wózku, na krześle lub w fotelu....
0 Recenzje
1 099,00 zł
Bardzo mocne, solidnie wykonane pasy czteropunktowe stabilizujące tułów, zapewniają bezpieczne umiejscowienie pacjenta na wózku inwalidzkim. Wykonane są z perforowanego neoprenu.
0 Recenzje
Zaprojektowany tak, aby zapewnić asekuracje pacjentów niestabilnych na wózku inwalidzkim lub krześle, zapinany z tyłu na wysokości ramion oraz talii. Taśmy stabilizują ramiona pacjenta, zapinane z tyłu siedzenia do pasa za pomocą klamer/rzepów. Długość pasów jest regulowana. Pas stabilizujący do wózka inwalidzkiego znajdzie zastosowanie zarówno w...
Pokaż 1 - 7 z 7 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy