Rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla seniora 

Rowery rehabilitacyjne trójkołowe

Swobodne przemieszczanie się jest niezwykle istotnym aspektem, często stanowiącym za najważniejszy punkt naszej sprawności, samodzielności i niezależności. Niejednokrotnie jednak okazuje się, że codzienne spacery i wycieczki bywają zbyt problematyczne dla naszego kręgosłupa, kończyn i stawów. To wtedy przychodzi nam poszukiwać najbardziej optymalnych alternatyw. Jednym z nich jest jazda na rowerze, która pozwoli nam poruszać się po mieście, zachować równowagę i zażywać spokojnego, tak cennego ruchu. Na szczęście, z myślą o wszystkich tych, którzy pomimo swoich ograniczeń ruchowych, chcą zachować aktywny tryb życia, powstały rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla seniora

Z myślą o tych potrzebach, przygotowaliśmy kategorię, w której kupią Państwo profesjonalny rower rehabilitacyjny trójkołowy. Dzięki niemy aktywność będzie nie tylko przyjemnością, ale także bezpieczną formą rehabilitacji.

Rower trójkołowy

Trójkołowe rowery rehabilitacyjne mimo, iż zostały stworzone z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych to znajdą koneserów wśród osób ceniących sobie styl i niepowtarzalny charakter. Eleganckie kolory oraz wysokiej klasy wykończenia wyróżniają rowery rehabilitacyjne marki Vermeiren. Obniżona rama pozwala w łatwy sposób usiąść na siodełku. Bogate wyposażenie dodatkowe pozwala dostosować rower pod najbardziej wymagającego klienta. Rower trójkołowy dla seniora to doskonała forma rehabilitacji i ruchu fizycznego. Są one doskonałą formą aktywizacji dla osób z zaburzeniami równowagi. Ruch, który wykonujemy pedałując, stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno mięśniowego w dobrej kondycji. Poprawia krążenie, oddychanie i ogólnie wzmacnia organizm. Rower rehabilitacyjny trójkołowy doskonale zmotywuje naszych seniorów, którym wydaje się, że jazda na rowerze nie jest już dla nich.

Rowery trójkołowe rehabilitacyjne dla seniora wzmacniają mięśnie, pozwalają odciążyć stawy, które narażone są na nacisk podczas codziennych spacerów, a także pozwalają zachować większą równowagę i balans ciała. Rozłożenie masy na trzy koła pozwala amortyzować nierówności oraz udostępnia niezwykle ważny środek transportu. To dzięki niemu wykazujemy się niezależnością, a także dbamy o nasze zdrowie – poczynając od układu krążenia, a na układzie oddechowym kończąc.

Dlatego też rowery rehabilitacyjne i rowery trójkołowe zalecane są osobom po urazach, kontuzjach i wypadkach. Stanowią za doskonały prezent dla koneserów niecodziennych modeli, a także dla starszych, aktywnych seniorów.

W przypadku pytań wobec sprzętu i dostępnych produktów z kategorii rowery trójkołowe - zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Więcej
Jest 2 produktów.
2 889,00 zł
Rowery trójkołowe to doskonała forma aktywizacji seniorów, którym wydaje się że jazda na rowerze nie jest już dla nich. Ruch  korzystnie wpłynie na ich cały organizm oraz spowoduje dotlenienie organizmu oraz pozwoli zachować sprawność fizyczną. FORMULARZ DO ZAMÓWIENIA Dodatkowe wyposażenie, które jest poniżej wyceniane jest indywidualnie po...
Czytaj więcej o produkcie
3 299,00 zł
Ten stylowy rower rehabilitacyjny to doskonała forma aktywności i ruchu fizycznego. Posiada atrakcyjny wygląd i wysoką jakość wykonania, dlatego idealnie nadaje się dla osób ceniących styl. Obniżona rama pozwala na łatwe zajmowanie pozycji za kierownicą. Szerokie wyposażenie dodatkowe pozwoli zmodyfikować rower pod własne potrzeby. FORMULARZ DO...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]