Wagi medyczne 

Wagi łazienkowe

Kontrola masy ciała jest niezwykle istotnym elementem diagnostycznym, informującym o zmianach, zachodzących w naszym organizmie. Utrzymanie prawidłowego poziomu tkanki tłuszczowej jest niezwykle ważne z punktu widzenia sprawności fizycznej, glikemii, a także układu nerwowego, pokarmowego, krwionośnego czy hormonalnego. Nic więc dziwnego, że pomiar tkanki tłuszczowej obowiązuje każdego pacjenta - bez względu na wiek, wagę i inne schorzenia towarzyszące.

Wiedząc jak ważna jest kontrola masy ciała - jak wiele ona definiuje i jak często sygnalizuje problemy zdrowotne - oferujemy profesjonalne i wielofunkcyjne wagi łazienkowe. Oprócz modeli klasycznych, której zadaniem jest pomiar masy ciała, w ofercie znajdują się także modele mierzące poziom wody w organizmie, posiadające wskaźnik przemiany materii, a także wbudowane analizatory ciała.

Wagi elektroniczne

Posiadając wagę łazienkową możesz nie tylko kontrolować swoje kilogramy, analizując np. skuteczność procesu odchudzania, ale także zyskujesz funkcjonalne narzędzie, które dogłębnie zanalizuje stan Twojego organizmu.

Inteligentna waga łazienkowa wyposażona jest w szereg dodatkowych opcji, które usprawniają proces diagnostyczny i proces leczenia. Oprócz klasycznego wskaźnika prawidłowej wagi, wyposażone są w czujniki analizy składu ciała, które związane są z pomiarem tłuszczu, tkanki mięśniowej, a także zawartości wody. Dzięki obecności tych dodatkowych funkcji, pacjent może analizować inne parametry, które nierzadko informują o dysfunkcjach i kłopotach zdrowotnych. Wagi łazienkowe z pomiarem tkanki tłuszczowej znajdziemy także w klinikach, gabinetach lekarskich, siłowniach, u dietetyków, w sanatoriach i nierzadko w aptekach lub szpitalach.

Ponadto dostępne modele wyróżnia dokładność pomiaru, wysokie maksymalne obciążenie oraz funkcjonalna analiza składu ciała, która pozwala dokładnie nadzorować stan zdrowia pacjenta.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących funkcjonalności wagi łazienkowej - zachęcamy do kontaktu ze sklepem PomoceDlaSeniora.pl.

Więcej
Jest 3 produktów.
Brak
99,00 zł
99,00 zł
Brak
Waga PDS-110 AS firmy LANAFORM jest dokładna, łatwa w użyciu i wyposażona w warstwę antypoślizgową o modnym wzorze, pozwoli poznać wagę, a jednocześnie upiększy twoją łazienkę lub pokój. Daje jeszcze większe możliwości pomiarowe – możesz dokonać pomiaru tkanki mięśniowej aż do 180 kg!         Cechy produktu:- Wyświetlacz LCD- Maksymalne obciążenie: do 180...
Czytaj więcej o produkcie
Elektroniczna waga osobowa OPTIMUM WG-0165 Elektroniczna waga osobowa marki Optimum wyposażona w wysokiej jakości czujniki tensometryczne o zakresie pomiaru do 180 kg. Zastosowanie szklanej platformy o wymiarach 30 cm x 30cm z białego lub czarnego hartowanego szkła pozwoli na dopasowanie się do wystroju Twojej łazienki lub pokoju. Cechy produktu...
Czytaj więcej o produkcie
Elektroniczna waga łazienkowa z funkcją pomiaru tkanki tłuszczowej i łączem bluetooth marki Depan   Waga łazienkowa z analizą ciała to doskonały sposób na dokładne monitorowanie efektów treningów i diety. Urządzenie pozwala w kompleksowy sposób zadbać zarówno o zdrowie, smukłą sylwetkę i tężyznę fizyczną. Doskonała dla osób, które czynnie uprawiają sport,...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 3 z 3 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]