Urządzenia do mikrodermabrazji 

Urządzenia do mikrodermabrazji w domu

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny, który pozwala na bezpieczne, mechaniczne złuszczenie naskórka za pomocą kryształów diamentu, korundu lub strumienia wodnego. Ten ostatni zabieg nosi miano hydrobrazji.

Tak tworzone zabiegi szybko wygładzają, rozświetlają i oczyszczają skórę. W efekcie uzyskujemy zdrowszy koloryt i działamy przeciwstarzeniowo, usuwając martwy naskórek, pobudzając do produkcji kolagen, który w naturalny sposób napina skórę i wygładza powstałe zmarszczki mimiczne i zmarszczki głębokie. Urządzenia do mikrodermabrazji w domu zalecane są właścicielom wszystkich rodzajów skóry - i to w każdym wieku.

W sklepie PomoceDlaSeniora.pl oferujemy profesjonalne, bezpieczne urządzenia do mikrodermabrazji, które z powodzeniem możesz używać w domowym zaciszu.

Mikrodermabrazja diamentowa

Beauty system mikrodermabrazja diamentowa nie różni się od mikrodermabrazji, wykorzystujących korund. Ostatecznie najważniejsze jest, aby wybrać profesjonalne urządzenie, które następnie nakierowuje się na określone partie ciała. Po przyłożeniu głowicy do skóry, następuje złuszczanie kolejnych partii, w efekcie czego skóra zaczyna być bardziej napięta i zdrowa.

Urządzenie pozwala zachować młodą skórę, złuszczyć naskórek i pozbyć się przebarwienia lub niedoskonałości (tj. zaskórników). Regularne i częste używanie urządzeń sprawia, że skóra jest elastyczna (głównie dzięki pobudzeniu elastyny), a zmarszczki powoli stają się płytsze i mniej widoczne.

Pobudzenie produkcji kolagenu - domowe urządzenie do mikrodermabrazji

Skóra poddawana mikrodermabrazji może reagować na zabieg w różny sposób - w zależności od jej grubości, wrażliwości i umiejscowienia. Wśród najczęściej występujących reakcji pojawiają się zaczerwienienia i podrażnienia, które powstają w wyniku złuszczenia się zewnętrznych warstw naskórka. Stan ten utrzymuje się przez kilka godzin i reakcja ta jest całkowicie naturalna. Efekty widoczne są niemalże od razu i aby je podtrzymać, zabieg należy powtarzać. Szacuje się, że najlepiej jest wykonywać serię 3 zabiegów 2 razy w roku. Odstępy między zabiegami powinny być nie mniejsze niż 4 tygodnie. Zdecydowanie najbezpieczniej jest wykonywać je w okresie jesienno-zimowym, kiedy to naskórek nie jest narażony na słońce. Wykorzystując domowe urządzenie do mikrodermabrazji upewnij się, że zabieg nie trwa dłużej niż 30 minut.

Urządzenia do mikrodermabrazji w domu warto wspomagać odpowiednią pielęgnacją, przy użyciu dedykowanych kosmetyków, opartych na kolagenie, koenzymie Q10 i kwasie hialuronowym. Jeśli mają Państwo pytania jakie urządzenie wybrać - zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Więcej
Jest 2 produktów.
Urządzenie do profesjonalnego zabiegu złuszczania naskórka w domu. Zastosowana Salonowa technologia mikrodermabrazji sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, cera wygląda młodo, pięknie i jest rozjaśniona.       2 rodzaje działania: Peeling rewitalizujący delikatnie usuwa zbędne cząsteczki skóry Pobudzający masaż podciśnieniowy wzmaga krążenie i...
Czytaj więcej o produkcie
Urządzenie do profesjonalnego zabiegu złuszczania naskórka w domu. Zastosowana Salonowa technologia mikrodermabrazji sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, cera wygląda młodo, pięknie i jest rozjaśniona         2 rodzaje działania: Rewitalizujące złuszczanie skóry Masaż próżniowy poprawiający krążenie i stymulujący odbudowę komórkową Urządzenie...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]