Reklamacje i zwroty

Pobierz formularz odsąpienia od umowyPobierz formularz reklamacji

Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub popsuje się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego.


Aby Twoja reklamacja została rozpatrzona, powinieneś/powinnaś spełnić następujące warunki:

- do zwracanego produktu dołącz fakturę/paragon wraz z gwarancją, oraz wypełniony formularz zwrotu znajdujący się powyżej

- w miarę możliwości prosimy, aby towar był zwracany w oryginalnym opakowaniu

Zwrot produktu – gwarantowane 30 dni na zwrot (dajemy 16 dni więcej niż konkurencja). Termin 30 dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie towaru.

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu internetowego umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 

Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:

  • produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,

  • produkt w miarę możliwości powinien być odesłany w oryginalnym opakowaniu

  • do zwracanego produktu dołączona jest faktura/paragon i gwarancja oraz wypełniony formularz

 

W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie w/w 30 dni. Zakupiony towar należy zwrócić (koszt wysyłki pokrywa kupujący) wraz z wypełnionym i załączonym do przesyłki formularzem oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość oraz dowodem sprzedaży na adres:

PDS CARE Sp. z o.o.

Lipowa 12

95-100 Zgierz

 

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy tą samą metodą którą klient dokonał płatności dotyczy tzw. szybkich płatności a w przypadku przesyłek płatnych gotówką u kuriera tzw. pobraniowych na podane konto bankowe Klienta w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu.


Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]