Nakładki antypoślizgowe na buty 

Nakładki antypoślizgowe na buty

Ograniczona sprawność i zaburzona koordynacja ruchowa u osób starszych bywają powodem utraty równowagi stanowiąc częstą przyczynę upadków. O wiele trudniej takim osobom poruszać się zimą w warunkach, które nawet osobom młodym i w pełni sprawnym sprawiają wiele problemów. Zmniejszenie tych ograniczeń i wyeliminowanie ryzyka urazów jest możliwe dzięki zastosowaniu różnych akcesoriów, które zapobiegną ślizganiu się po lodzie i zagwarantują stabilne chodzenie. Kategoria produktów antypoślizgowych zawiera zarówno akcesoria na zimę, jak i do domu, pozwalające na poprawę komfortu chodzenia osoby z ograniczoną sprawnością. Na śliskie, zaśnieżone chodniki seniorom polecamy specjalne nakładki na obuwie. Wśród nich znajduje się min. nakładki na buty czy antypoślizgowe raki do butów.

Antypoślizgowe raki i kolce na buty

Antypoślizgowe raki i nakładki antypoślizgowe na buty na buty wykonane są ze specjalnej, bardzo mocnej gumy i zaopatrzone w dodatkowe wypustki, które wbijają się w śnieg, gwarantując stabilność na śliskim podłożu. Osoby starsze poruszające się z pomocą laski lub kuli mają do dyspozycji specjalną metalową nakładkę wyposażoną w ostre ząbki, które wbijając się w śnieg lub lód utrzymują przyrząd w stabilnej pozycji. Zarówno raki na buty, jak i nakładki na laskę to drobne akcesoria, które pozwalają osobom starszym na wyjście z domu bez względu na panującą pogodę. Jeśli mieszkacie Państwo w piętrowym domu jednorodzinnym ważne jest też odpowiednie zabezpieczenie schodów, które zapobiegnie poślizgnięciu się na krawędziach stopni i niebezpiecznemu upadkowi. Taśma antypoślizgowa i antypoślizgowe nakładki to doskonała ochrona nie tylko dla seniorów, ale również dla innych domowników, w tym szczególnie dla dzieci. Szeroki wybór nakładek antypoślizgowych na buty sprawdzi się zarówno w przypadku osób starszych, jak i dla tych, którzy cierpią na zaburzenia równowagi lub ulegli kontuzji.

W sklepie pomocedlaseniora.pl znajdziesz ofertę kolców, które zwiększają przyczepność obuwia (tzw. raczki), a także nakładki antypoślizgowe. W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Więcej
Jest 2 produktów.
Antypoślizgowe raki na buty Idealnie nadają się do zimowych spacerów po śliskiej i niestabilnej powierzchni. Dają komfort poruszania się i bezpieczeństwo. Znakomicie chronią przed upadkiem czy poślizgnięciem się. Antypoślizgowe raki na buty sprawiają, że nie musicie Państwo rezygnować z zimowych spacerów nawet podczas odwilży. Specjalnie zaprojektowane...
Czytaj więcej o produkcie
Doskonale zaprojektowane i łatwe w założeniu nakładki antypoślizgowe. Prosta konstrukcja zapewnia szybki montaż na butach oraz ich zdjęcie. Przeznaczone są do poruszania się na oblodzonych zimą chodnikach i trasach spacerowych. Zapewniają komfort spaceru i bezpieczeństwo, eliminując zagrożenie poślizgnięcia się. Dzięki nim możesz swobodnie korzystać z...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]