Akcesoria do kul i lasek 

Akcesoria do kul i lasek

Wiele pacjentów, bez względu na wiek, korzysta na co dzień z kul lub lasek. Na skutek urazów, zwyrodnień i chorób na tle reumatycznym potrzebuje pomocy w wykonywaniu aktywności o różnym poziomie intensywności. Z myślą o wszystkich tych, którzy używają lasek na co dzień, stworzyliśmy szereg akcesoriów, pomagających używać tak funkcjonalnych przyborów. Wśród nich znajduje się stojak do lasek i kul, uchwyty na kule i laski oraz nasadka rak, która przyczynia się do jeszcze większej stabilności osoby starszej lub rehabilitowanej.

Stojaki i uchwyty na kule i laski

Uchwyty, które znajdują się w naszej ofercie, doskonale nadają się do mocowania przy wózkach inwalidzkich. Dzięki nim osoba starsza ma pod ręką swoje kule, umożliwiając tym samym swobodne wstawanie i przechodzenie z miejsca na miejsce. Co więcej, uchwyty te można mocować do blatów, szafek i ram przy łóżku. W przypadku wielu różnych kul lub lasek, doskonale przydadzą się specjalnie przystosowane stojaki. Ich lekka konstrukcja umożliwia przenoszenie kilku kul na raz, co z pewnością docenią ośrodki rehabilitacyjne, kliniki lub szpitale. Ponadto, niezwykle przydatnym gadżetem okazują się być nakładki typu rak, które dzięki wypustkom umożliwiają swobodne poruszanie po śniegu, lodzie lub piasku.

Więcej
Jest 9 produktów.
0 Recenzje
Gotowy zestaw do montażu, zapewni stabilny uchwyt nakule lub laski inwalidzkie. Montowany do ściany, jest niezwykle pomocny dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Pomysłowy produkt, dzięki któremu senior już nie będzie się musiał martwić gdzie oprzeć swoją laskę, aby nie upadła na ziemię. Uchwyt można zamontować np. w przedpokoju. Laskę czy kulę...
0 Recenzje
Ten uchwyt na kule lub laski inwalidzkie montowany do ściany jest niezwykle pomocny dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Pomysłowy produkt, dzięki któremu senior już nie będzie się musiał martwić gdzie oprzeć swoją laskę, aby nie upadła na ziemię. Uchwyt można zamontować np. w przedpokoju. Laskę czy kulę wepniemy i wypniemy z uchwytu jednym ruchem...
0 Recenzje
Uchwyt na kulę, przeznaczony do montażu na ramie wózka inwalidzkiego lub chodzika. Pozwala na bezpieczne i wygodne przytwierdzenie i przewożenie kuli lub laski. Rozmiar uniwersalny.
0 Recenzje
Uchwyt do laski lub kuli o każdej grubości. Wieszak to idealne rozwiązanie, gdy chcemy mieć swoją laskę lub kulę w zasięgu ręki. Wystarczy zamocować na kulę i położyć np. na krawędzi stołu. Uchwyt jest tak wyważony, że kula nie upadnie na ziemię. Uchwyt wykonany jest z  wysokogatunkowych materiałów, pozwalających na długotrwałe użytkowanie.   Cechy:...
0 Recenzje
Opaska na nadgarstek mocowana do kuli inwalidzkiej. Pasek jest doskonałym rozwiązaniem dla osób korzystających z laski, ponieważ umożliwia użytkownikowi uwolnić rękę bez odkładania laski. Opaska zakończy także problem z upadaniem laski - nie będziesz już musiał się po nią schylać.
0 Recenzje
Uniwersalna nasadka antypoślizgowa, z prostym montażem, do wszystkich rodzajów kul i lasek.        
Brak
12,00 zł
0 Recenzje
12,00 zł
Brak
Prosta nasadka na kule, którą można stosować zarówno zimą jak i latem. Dzięki kolcom unikniemy nieprzyjemnej sytuacji w postaci poślizgu. Bardzo przydatna dla osób starszych, które boją się upadku na oblodzonej drodze.
0 Recenzje
Stojak pomieści, aż 24 laski lub kule inwalidzkie, znajdzie zastosowanie gdzie pojawia się dużo osób np. w przychodniach, przymierzalniach, recepcjach, ale też w w warunkach domowych. Kolekcjonerzy lasek również docenią atrakcyjny wygląd stojaka, jest okrągły i lakierowany, więc będzie pasować do każdego przedpokoju.
0 Recenzje
Stojak do lasek i kul inwalidzkich to doskonały pomysł dla kolekcjonerów lub osób, które po prostu mają dużo lasek inwalidzkich w domu. W stojaku zmieści się, aż 25 sztuk lasek, wykonany jest ze stali, malowane epoksydowo.
Pokaż 1 - 9 z 9 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy