Nożyczki 

Nożyczki z długą rączką

Obcinanie paznokci potrafi sprawiać problem nawet osobom sprawnym, dorosłym, szczególnie, jeśli są to paznokcie u nóg. Problemem jest nie tylko samo operowanie nożyczkami, które dla osób z mniej sprawnymi dłońmi może być trudne do wykonania. Poważną przeszkodą jest też konieczność pochylenia się, dla wielu starszych osób niewykonalna nawet w pozycji siedzącej. Samodzielność dla osób starszych jest niezwykle ważna, dlatego zamiast prosić bliskich o pomoc w tej intymnej czynności higienicznej, mogą skorzystać z oferty naszego sklepu, jaką są cążki do paznokci lub specjalne nożyczki z długimi uchwytami. Kategoria nożyczek obejmuje rozmaite narzędzia do obcinania, zaprojektowane z myślą o osobach o mniej sprawnych dłoniach lub ograniczonej możliwości schylania się czy unoszenia nóg. Długie uchwyty ułatwiają sięganie do paznokci nóg, a obcinanie ich jest o wiele prostsze i bardziej komfortowe. Z kolei nożyczki samootwierające się pomogą w uporaniu się z czynnością obcinania paznokci lub cięcia osobom, u których sprawność dłoni ograniczona jest wyłącznie do podstawowych ruchów. Nożyczki te wymagają jedynie ściskania całą dłonią, bez potrzeby precyzyjnego operowania palcami. W naszym sklepie znajdziecie też Państwo doskonały obcinacz do paznokci na stół, konstrukcją przypominający tradycyjny biurowy zszywacz lub dziurkacz i działający na podobnej zasadzie. Produkty z tej kategorii nie tylko usprawnią obcinanie paznokci uniezależniając osoby starsze od bliskich, ale też przydadzą się w wielu innych sytuacjach wymagających przecięcia papieru, plastra opatrunkowego czy otwarcia torebki z przyprawą.

Więcej
Jest 3 produktów.
20,00 zł 30,00 zł
0 Recenzje
 1884 produktów już sprzedanych.
20,00 zł 30,00 zł
Dzięki tym nożyczkom z długą rączką obcinanie paznokci u nóg już nie będzie przykrym obowiązkiem. Urządzenie to prosta konstrukcja oparta na długiej i wygodnej rączce zapewniającej stabilizacje ręki podczas tych czynności. Nożyczki do paznokci u stóp z długą rączką to komfort dla każdego seniora oraz osób z ograniczoną sprawnością ruchową oraz wszystkich...
Brak
49,00 zł
0 Recenzje
 34 produktów już sprzedanych.
49,00 zł
Brak
Obcinacz do paznokci zaprojektowany, aby pomóc osobom z ograniczoną sprawością ruchową. Zamontowany na podstawie z tworzywa sztucznego z antypoślizgowym dołem nadającym stabilność.Wykończenie wykonane z miękkiego tworzywa daje komfort podczas obcinania paznokci. Obcinacz posiada okrągłe ostrza, aby uniknąć ostrych krawędzi paznokci.  
Brak
48,00 zł
0 Recenzje
 34 produktów już sprzedanych.
48,00 zł
Brak
Nożyczki wyposażone są w dwa uchwyty w kształcie litery "T".   Używa się wciskając górne ramię podczas gdy stoją one stabilnie na stole lub blacie. Po użyciu sprężyna automatycznie wypycha górne ramię  Nożyczki posiadają osłonę ostrzy w celu zachowania bezpieczeństwa gdy nie są używane.   Wykonane ze stali nierdzewnej.  
Pokaż 1 - 3 z 3 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
sklep@pomocedlaseniora.pl
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy