Pasy biodrowe  

Pasy biodrowe

Urazy ortopedyczne to popularne dolegliwości osób aktywnych, uprawiających sporty, biegających lub grających w gry zespołowe, ale też pojawiają się u osób starszych, u których stawy bywają osłabione i podatne na uszkodzenia. Wśród szczególnie bolesnych i trudnych są urazy w przestrzeni biodrowej, która wymaga wsparcia w rehabilitacji i dalszych krokach leczenia. Zalecanie takich dolegliwości wymaga stosowania specjalnych usztywnień, dzięki którym staw zostaje utrzymany we właściwej dla niego pozycji i nie jest narażony na przeciążenia. Do stabilizacji stawów służą ortezy stawu biodrowego, które znajdziecie państwo w ofercie naszego sklepu w wielu różnych formach i do różnych zastosowań. Kategoria ortez obejmuje bogaty wybór produktów przeznaczonych do leczenia urazów w obrębie kości miednicy, uda i biodra.

Proponowana przez nas orteza uda wyróżnia się trwałością i wysoką jakością. Dzięki jej konstrukcji udo zyskuje masywne wsparcie, zapobiegając przesuwaniu się stawów, ścięgien i mięśni.

Orteza stawu biodrowego

Orteza na udo sprawdza się też w rehabilitacji po złamaniach, operacjach, w przypadku uszkodzenia ścięgna i innych tego typu dysfunkcjach. Proponowane przez nas pasy biodrowe to doskonałe wsparcie po operacjach, takich jak plastyka czy wymiana biodra. Z tego też względu lekarze rekomendują pasy biodrowe w procesie koniecznej pionizacji lub nauki chodzenia, po odbytej operacji lub po zastosowaniu endoprotezy.

Odpowiednio dostosowane pasy biodrowe uruchamiają stawy, kontrolują ich ruch, minimalizują ból i zapewniają pełną kontrolę, tak cenną w przypadku rekonwalescencji i dalszych działań zdrowotnych.

Tego typu ortezy stosowane są po zabiegach operacyjnych i w okresie rehabilitacji, gdzie konieczne jest zapewnienie rozwiązania, które niwelowałoby ryzyko pogłębiania schorzenia. W kategorii znajdziecie też Państwo kołnierze ortopedyczne w wielu odmianach, ortezy kończyn górnych, kciuka, ortezy dynamiczne dla różnych stawów i stabilizatory łopatki czy obojczyka po złamaniach i operacjach.

W przypadku pytań o dostępne produkty i ofertę, którą budują rekomendowani producenci - zachęcamy do kontaktu.

Więcej
Jest 1 produkt.
0 Recenzje
 33 produktów już sprzedanych.
Orteza wspomaga proces leczenia i rehabilitacji w przypadku urazów, chorób i dysfunkcji stawu biodrowego poprzez zapewnienie kontroli zakresu ruchów oraz  kompresję tkanek miękkich  okolicy stawu biodrowego. Pooperacyjna kompresja biodra po zespoleniach złamań międzykrętarzowych, pooperacyjna kompresja biodra po osteotomiach międzykrętarzowych oraz...
Pokaż 1 - 1 z 1 produktu
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
sklep@pomocedlaseniora.pl
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy