Ogrzewacze do rąk 

Ogrzewacze do rąk

Ogrzewacz do rąk to niewielki, niepozorny gadżet, który wytwarza kojące ciepło. Jego niewielkie gabaryty są wprost idealne do plecaka, torebki lub kieszeni kurtki, dzięki czemu urządzenie staje się niezbędnym podczas wycieczek, czekania na autobus czy w trakcie zimowych wędrówek. Ogrzewacz do rąk działa w bardzo prosty i komfortowy sposób, dlatego też używać go może każdy - bez względu na wiek i występujące schorzenia. Fenomenem ogrzewaczy jest samoistne wytwarzanie ciepła, na skutek czego te działają nawet przy wyjątkowo niskich temperaturach.

Jakie ogrzewacze do rąk wybrać?


Obecnie na rynku znajdziemy różnorodne ogrzewacze do rąk, które wyróżniają się ciekawym kształtem, wypełnieniem i formą. Najpopularniejsze są ogrzewacze do rąk żelowe, które przypominają przezroczyste torebki, wypełnione krystaliczną cieczą. W woreczkach pływa nieduża blaszka, której zgięcie powoduje wytwarzanie ciepła. Ogrzewacz do rąk tego typu nagrzewa się do kilkudziesięciu stopni, po czym traci swoją temperaturę po upływie kilku minut. Nieco inaczej działają ogrzewacze chemiczne i ogrzewacz do rąk z żarnikiem. Ten pierwszy potrząsa się i przetrzymuje w powietrzu przez kilka minut, na skutek czego ogrzewacz do rąk staje się cieplejszy. Warto zaznaczyć, że temperatura nagrzania jest bardzo wysoka i utrzymuje się do nawet 15 godzin.  Drugi ogrzewacz działa na zasadzie utlenienia się paliwa, jest wielokrotnego użytku i działa do nawet 24 godzin.
Fenomenem ogrzewaczy jest komfort i bezpieczeństwo, dzięki czemu wytwarzana ilość ciepła pozwala na szybkie ogrzanie stawów czy mięśni. Trikiem, wykorzystywanym przez fanów niewielkiego ogrzewacza, jest wkładanie go do kieszeni kurtki, dzięki czemu zwiększamy temperaturę całego ciała.  Przyjemne grzanie powoduje, że będziesz mógł zniwelować ból stawów (który często jest wynikiem słabego krążenia) - nic więc dziwnego, że termofor i ogrzewcze są popularne zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym.
Ogrzewacz do rąk jest zalecany wszystkim miłośnikom ciepła i otulenia. Dodatkowo, regularnie go używając, walczysz ze zmianami zwyrodnieniowymi, reumatyzmem, przykurczami, napięciem neurologicznym, drętwieniem dłoni i zesztywnieniem, które powstają na skutek urazów czy opatrunków gipsowych. Ogrzewacz do rąk jest więc idealnym prezentem dla seniora, pracownika fizycznego czy sportowca.
Po więcej informacji odnośnie produktów, dostawy i odbioru twoich zamówień zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Brak produktów w tej kategorii.
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]