Aparaty CPAP (bezdech senny) 

Aparaty CPAP

Bezdech senny to poważna dolegliwość, która nie tylko powoduje zmęczenie po przespanej z pozoru nocy, ale też może wpływać na powstawanie wielu chorób. Wśród efektów bezdechu sennego wyróżnia się zarówno schorzenia pokrewne, jak i poważne zaburzenia – w tym pracy serca, udar, zastoinowa niewydolność serca, POChP czy wysokie ciśnienie tętnicze. Dolegliwość bywa groźna dla osób młodych i zdrowych, a tym bardziej zagraża poważnymi konsekwencjami seniorom. Problemy zdrowotne, wynikające z powstawania bezdechu sennego, bywają niezwykle niepokojące. Zaniechanie tego problemu może wiązać się z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Z myślą o tych, którzy nie mogą spokojnie spać, powstał aparat na bezdech senny, czyli tak zwany aparat CPAP. Modele, które znajdują się w ofercie posiadają regulowane maski twarzowe, futerały ochronne i systemy, które wychwytują niepoprawny proces oddychania. Każdy z nich stworzony jest z myślą o wygodzie i zapewnionym komforcie osoby zmagającej się z przypadłością obturacyjnego bezdechu sennego.

Aparat na bezdech senny

Znajdujące się w tej kategorii aparaty CPAP powstały z myślą leczenia bezdechu. To aparat na bezdech senny pomaga uporać się z problemem, wspierając oddychanie podczas snu, zwiększając komfort, odciążając pracę dróg oddechowych i zapobiegając zatrzymywaniu się oddychania. Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne, estetyczne i kompaktowe aparaty CPAP, które nie zajmują wiele miejsca, są łatwe w obsłudze i wyposażone w wiele funkcji sprzyjających kontroli snu. Każdy z aparatów na bezdech sennypozwala chronić osobę z dolegliwościami poprzez wytwarzanie w drogach oddechowych stałego ciśnienia powietrza, a tym samym zapobieganie zwężaniu się kanałów górnych dróg oddechowych, aż do ich całkowitego zamknięcia. Aparat CPAP stosowany podczas snu kontroluje stały, jednostajny oddech, dzięki czemu znika ryzyko powikłań ze strony układu krążenia i serca, a śpiący budzi się wypoczęty i gotowy do aktywnego trybu życia.
Wraz z aparatami na bezdech oferujemy też Państwu doskonałe nawilżacze powietrza, zarówno tradycyjne, jak i podgrzewane, dzięki czemu zmienia się atmosfera w sypialni wspierając zdrowy sen. Podgrzewany nawilżacz do SleepCube doskonale integruje się z aparatem, a dzięki dziesięciostopniowej regulacji temperatury można stworzyć idealne warunki do oddychania wspierające wypoczynek osób cierpiących na bezdech senny. Wśród produktów wspomagających leczenie obturacyjnego bezdechu sennego jest też maska nosowa z czepcem. Maskę rekomendujemy dla osób dorosłych, z zaleconą przez lekarza terapią oddechową.
Jaki aparat do bezdechu sennego wybrać? W przypadku pytań związanych z doborem aparatów CPAP zachęcamy do kontaktu. Chętnie przyjedziemy do Państwa z pomocą i technicznymi informacjami danego urządzenia.

Więcej
Jest 2 produktów.
3 200,00 zł
Aparat do leczenia bezdechu sennego Auto CPAP  To aparat do leczenia bezdechu sennego dobrej jakości i w przystępnej cenie. Firma Yuwell, jest rozpoznawalnym na całym świecie producentem urządzeń elektromedycznych. Automatyczny aparat CPAP dostosowuje automatycznie wielkość posiadanego ciśnienia do udrożnienia górnych dróg odechowych.  Urządzenie to...
Czytaj więcej o produkcie
2 700,00 zł
Stałociśnieniowy aparat do bezdechu sennego AirSense Elite firmy ResMed z nawilżaczem ResMed to firma, która jako pierwsza wprowadziła na rynek aparaty do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Urządzenia CPAP tego producenta mają swoją cenę ale idzie ona w parze z najwyższą jakością i innowacyjnością w kategorii tych urządzeń na świecie. Aparat...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]