Wózki na zakupy 

Wózki na zakupy

Codzienne zakupy to stały element naszego życia, dlatego osoby starsze, mające znacznie mniejsze możliwości poruszania się czy podnoszenia ciężarów, często zmagają się z tym problemem rezygnując z wyjścia do sklepu lub części niezbędnych produktów, których nie są w stanie donieść do domu.

Wózek na zakupy dla starszej osoby to połączenie funkcjonalności, z wysoką jakością i stabilnością. Zaprojektowany został z myślą o starszych osobach, ułatwiając maksymalnie użytkowanie i poruszanie się z nimi. Nie wymagając dużej siły czy sprawności fizycznej, zapewniają dużą niezależność i swobodę.

Potrzeba samodzielności jest u seniorów bardzo duża, dlatego ważne bywa zapewnienie im takich warunków, dzięki którym będą w stanie sprostać temu zadaniu. Proponujemy Państwu klasyczne torby na zakupy na specjalnym wózku, który wyeliminuje problem noszenia nawet dużej ilości sprawunków. Proponowane wózki na zakupy dla seniorów wyposażone są w specjalny system kółek, który nie tylko doskonale sprawdzi się na ulicy, ale też ułatwi wciąganie po schodach.

W asortymencie posiadamy wózki trójkołowe, wyposażone w specjalną podpórkę, która pozwala na postawienie torby bez ryzyka przewrócenia się oraz jej wygodne zapakowanie. Proponujemy również wózki na zakupy dla seniorów na czterech kołach z niską torbą i szerokim, wygodnym uchwytem, dzięki któremu łączą w sobie funkcję torby na zakupy z podpórką. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które mają problemy z chodzeniem lub cierpią na dysfunkcje ze strony kręgosłupa. Posiadamy również modele, które umożliwiają rozłożenie stabilnego i trwałego siedziska. Dzięki takiej funkcjonalności osoba starsza, z powodzeniem, może usiąść na np. przystanku tramwajowym. Wózek na zakupy dla seniora to nie tylko doskonała pomoc podczas dokonywania codziennych sprawunków. To również idealne wsparcie podczas wycieczek na działkę lub do parku, pozwalające zabrać ze sobą ciepły sweter, butelkę napoju czy przekąskę oraz inne przydatne drobiazgi. Wszystkie nasze wózki na zakupy dla seniorów są wykonane z bardzo trwałych materiałów z solidnym systemem jezdnym, dzięki czemu wytrzymają nawet intensywną eksploatację przez mało sprawne osoby.

Więcej
Jest 2 produktów.
0 Recenzje
 112 produktów już sprzedanych.
Trójkołowy wózek zakupowy Jest to unikatowy produkt, dzięki któremu każda wyprawa do sklepu będzie łatwiejsza. 6 kół na specjalnym obrotowym mechanizmie pozwala na bezproblemowe pokonywanie schodów, wysokich krawężników czy nierówności bez podnoszenia wózka dzięki czemu odciąży się kręgosłup. Wózek zakupowy posiada lekki, składany stelaż oraz wytrzymałą,...
0 Recenzje
 33 produktów już sprzedanych.
Nowoczesny i lekki wózek na zakupy. Solidna rama oparta na 4 kołach zapewnia łatwe manewrowanie. Zaprojektowany z dbałością o bezpieczeństwo użytkowników mających problemy z samodzielnym poruszaniem się. Zapewnia dodatkowe oparcie i pozwala odpocząć podczas marszu. Po zablokowaniu hamulca możliwość użycia siedziska. Wyposażony w pojemną torbę oraz dwie...
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
sklep@pomocedlaseniora.pl
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy