Urządzenia do pomiaru składu ciała 

Urządzenia do pomiaru składu ciała

Kontrolowanie swojego organizmu jest kluczowe pod kątem diagnostycznym i rehabilitacyjnym. Znajomość i świadomość zmian, zachodzących w naszym ciele jest niezwykle cenna, zwłaszcza, jeśli zmagamy się z dolegliwościami hormonalnymi, walczymy z nadwagą lub nadmiernym gromadzeniem się wody. Mając na względzie te wymagania prezentujemy profesjonalne urządzenia do pomiaru składu ciała, dzięki którym możliwe jest analizowanie stanu zdrowia i zmiennych parametrów, które sygnalizują jednostki chorobowe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą urządzeń, dostępnych w sklepie PomoceDlaSeniora.pl, a w przypadku pytań – do kontaktu.

Urządzenia, które mierzą skład ciała

Urządzenie do pomiaru składu ciała nazywane jest także analizatorem. Dzięki umiejętności przewodzenia elektrycznego w obszarze tkanek mięśniowych, umożliwiają pomiar zarówno tej tkanki, jak i tkanki tłuszczowej, brzusznej (lub wisceralnej), masy kości, zawartości wody w organizmie i oczywiście – całkowitej masy ciała. Urządzenia do pomiaru składu ciała znajdziemy w szpitalach, gabinetach dietetycznych, w placówkach medycznych, sportowych i oczywiście w środowisku domowym, gdy istotny jest pomiar kilku parametrów w obszarze naszego organizmu.

Urządzenie do pomiaru składu ciała szacuje także podstawową przemianę materii, ułatwiając tym samym cały proces i leczenie pod kątem dietetycznym. Dzięki tej funkcji możliwe jest weryfikowanie i modyfikowanie diety oraz całego procesu odchudzania, który przebiegać musi w sposób prawidłowy i bezpieczny dla organizmu. Dzięki uzyskanym wynikom pacjent wie nad czym musi popracować, jakie błędy popełnia i w których parametrach, musi nanieść istotne poprawki (np. w obszarze treningów i aktywności fizycznej).

Dostępne analizatory wyróżniają wyjątkowe funkcje, profesjonalny mechanizm, trwałość i producenci, którzy są szanowani na rynku medycznym. Niektóre modele posiadają także inne, bardziej zaawansowane funkcje – m.in. pomiaru poziomu saturacji krwi i temperatury ciała. W przypadku pytań o dostępne właściwości i modele – zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Więcej
Jest 1 produkt.
Brak
620,00 zł
0 Recenzje
 43 produktów już sprzedanych.
620,00 zł
Brak
Vitastiq 2 to pierwsze na świecie urządzenie służące do pomiaru witamin i minerałów w organizmie, które pozwala na zachowanie zdrowia każdego dnia. Dostarcza ono nie tylko informacji o naszym poziomie witamin i minerałów ale również wskazuje na właściwy dobór pożywienia w celu zapewnienia równowagi.Vitastiq 2 jest łatwym w obsłudze urządzeniem, które...
Pokaż 1 - 1 z 1 produktu
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
sklep@pomocedlaseniora.pl
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy