Opaski SOS dla seniora 

Opaski SOS dla Seniora

Osoby starsze, często pozostające same w domu lub przebywające w innych pomieszczeniach, co reszta domowników, wymagają zapewniania możliwości szybkiego zawiadomienia osób bliskich lub opiekunów o ewentualnym niedomaganiu i potrzebie natychmiastowej pomocy. Dotyczy to zarówno osób mieszkających wspólnie, ale zajmujących oddzielny pokój i chorych na schorzenia zagrożone nagłymi atakami, jak i tych seniorów, który mieszkają sami, ale chcą mieć pewność, że otrzymają pomoc w porę, jeśli zajdzie taka konieczność. System pomocy, który znajdziecie Państwo w tej kategorii to trzy rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb osób zdrowych, samodzielnych oraz tych wymagających stałej opieki. Na czele najpopularniejszych produktów jest inteligentna opaska dla seniorów, która ze względu na swój niewielki rozmiar jest funkcjonalna i komfortowa do codziennego noszenia.

Czym charakteryzują się najlepsze opaski dla seniorów? Który produkt wybrać? Polecamy Państwu rewelacyjne urządzenie w formie opaski na rękę, które łączy w sobie funkcje kilku aparatów medycznych. Urządzenie w bardzo dyskretnej formie wykonuje pomiary temperatury ciała i pulsu, wskazuje lokalizację osoby starszej, zawiera detektor upadków i przypomina o zażyciu leków. Opaska bezpieczeństwa dla seniora wyposażona jest też w przycisk alarmowy SOS, który informuje opiekuna o natychmiastowej potrzebie. Dostępne opaski ratunkowe SOS powstały z myślą o zdrowiu, komforcie i bezpieczeństwie starszych osób. Wśród dostępnych funkcjonalności jest np. pomiar pulsu, lokalizacja GPS, przycisk SOS.

Ponadto czas pracy opaski dla seniora jest tak długi, że nie wymaga częstego ładowania, zwiększając tym samym poczucie bezpieczeństwa i niezbędnej kontroli.

Inteligentne opaski SOS

Alternatywny dla opaski system pomocy dla seniora to aparat telefoniczny wyposażony w specjalny przycisk SOS, który można nosić na szyi i użyć w razie nagłej potrzeby. Telefon przystosowany jest do obsługi przez osoby starsze, posiada duże klawisze i czytelny wyświetlacz. Proponujemy też Państwu prostą i niezawodną kamerę do obserwacji osób starszych, umożliwiającą stałe obserwowanie bliskich przebywających bez opieki oraz natychmiastowe reagowanie, kiedy zdarzy się nieprzewidziany wypadek lub zasłabnięcie. Inteligentna opaska dla seniora jest estetyczna, minimalistyczna, wygodna i przede wszystkim - funkcjonalna. Opaska bezpieczeństwa dla seniora zapewnia spokój ducha zarówno osobie starszej, jak i ich opiekunowi, który wie, że opaska SOS wezwie na czas niezbędną pomoc.

Opaski dla seniora z lokalizatorem GPS

Opaska ratunkowa SOS, która posiada funkcję lokalizacji, jest niezwykle przydatnym, zapewniającym bezpieczeństwo urządzeń. Rekomenduje się jej używanie zwłaszcza w przypadku chorób neurologicznych - np. w przypadku choroby Alzhaimera - która może powodować zaniki pamięci. Jeśli więc dotychczas Twojemu bliskiemu zdarza się zatracić rzeczywistości, zgubić lub stracić orientację - opaska z GPS dla seniora jest niezbędnym gadżetem. To dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twój bliski, który potrzebuje wsparcia lub pomocy medycznej. Informacje zostaną wyświetlone na smartfonie opiekuna, który może zareagować na ewentualne niebezpieczeństwo (wszystko dzieje się z poziomu aplikacji).

Obsługa opaski jest niezwykle prosta, dzięki czemu funkcja SOS może być włączona w dowolnym momencie, bez użycia siły czy wiedzy technicznej. Powiadomienia mogą pojawiać się na ekranach telefonów, informując najbliższym, że potrzebna jest pomoc medyczna (np. gdy występują poważniejsze problemy kardiologiczne lub w przypadku zasłabnięcia - w czym pomaga tzw. detektor upadku).

W naszym sklepie proponujemy profesjonalny sprzęt medyczny i zaawansowane urządzenia, które powstały z myślą o różnorodnych potrzebach seniora. Zobacz jaka jest najlepsza opaska dla seniora i zdecyduj się na zakupy w sklepie Pomocedlaseniora.pl.

Więcej
Jest 2 produktów.
1 350,00 zł
Opaska telemedyczna z ładowarką indukcyjną dla seniorów i osób z niepełnosprawnością - zdalna opieka    Teleopaska SiDLY jest polskim rozwiązaniem, wspierającym seniorów od 8 lat. Opaska od początku została zaprojektowana z myślą o osobach starszych i wsparciu opieki nad nimi. Dzięki teleopasce SiDLY możesz opiekować się rodzicami i dziadkami nawet, gdy...
Czytaj więcej o produkcie
Brak
74,99 zł
74,99 zł
Brak
Wodoodporny Smart watch Forever ForeFit SB-130   Stworzona po to, aby przyspieszyc Twoje tetno!Zaprojektowana do czerpania radości z aktywnego dnia. Smartband ForeFit dodatkowo pozwala śledzić przebyty dystans, tempo aktywności, trasę na mapie w aplikacji oraz spalone kalorie. Pod koniec dnia możesz analizować dzienną aktywność i monitorować sen....
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 2 z 2 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]