Skarpety zdrowotne 

Skarpety bezuciskowe

Skarpety zdrowotne bezuciskowe to starannie dobrany asortyment, dzięki któremu zadbamy o nasze zdrowie w sposób kompleksowy. Układ ruchu i układ krążenia najbardziej narażone są na różne dysfunkcje, dlatego wraz z upływem lat wiele starszych osób zmaga się z żylakami czy opuchlizną nóg. Te ostatnie bywają też efektem rozwijającej się w organizmie cukrzycy, która powoduje różne zmiany fizjologiczne i sprawia, że konieczne jest stosowanie specjalnych rodzajów odzieży. Z pomocą przychodzą specjalistyczne skarpetki zdrowotne (bambusowe lub bawełniane), które cechuje min. mniejsza uciskowość i zaufany na rynku producent.  Sekret skarpet tkwi w ich uniwersalności - modele zostały przystosowane zarówno dla seniorów, jak i dla klientów młodszych, prowadzących siedzący tryb życia.

W tej kategorii znajdziecie Państwo skarpety zdrowotne bezuciskowe i pończochy, a także specjalne rajstopy, które pomogą w usprawnieniu krążenia oraz ograniczą pojawiające się żylaki. Jak pisze producent - dzięki nim możliwe jest utrzymanie ich na miejscu, dzięki specjalnej, uciskowej konstrukcji. Proponujemy doskonałe skarpetki zdrowotne, rajstopy uciskowe, a dla kobiet bardziej wymagających – także pończochy uciskowe i podkolanówki na żylaki, które zapobiegną dalszemu postępowi zmian. W przeciwieństwie do chorób układu krążenia problemy cukrzycowe sprawiają, że ciasne ściągacze i obcisłe, elastyczne stroje powodują duży dyskomfort. Oferowane przez nasz sklep skarpetki bezuciskowe dla cukrzyków pozbawione są ciasnych ściągaczy, a luźny i lekki splot dzianiny sprawia, że doskonale utrzymują się na nogach bez wpływu na ich kondycję. 

Skarpety medyczne bezuciskowe dla seniora - męskie i damskie

Skarpety bezuciskowe męskie i skarpety bezuciskowe damskie dla diabetyków, jakie znajdziecie Państwo w naszym asortymencie, a także skarpety zdrowotne na żylaki i rajstopy na żylaki, posiadają niezbędne atesty i zostały pozytywnie zaopiniowane przez lekarzy (gwarancją tego jest zaufany renomowany producent). Jeśli zmagacie się Państwo z cukrzycą albo chorobami układu krążenia, skarpety medyczne bezuciskowe pończochy i rajstopy, jakie znajdziecie w Tej kategorii zdecydowanie poprawią Wasz komfort podczas codziennego noszenia zarówno w ciepłe, jak i chłodne zimowe miesiące.

W zimniejsze dni, kiedy temperatury spadają i coraz trudniej pobudzić krążenie, dobrą decyzją będą skarpetki medyczne rozgrzewające (bambusowe lub bawełniane). Jest to też świetna pomoc w rekonwalescencji po urazach, zabiegach oraz w przypadku zwyrodnień. Naturalne i starannie dobrane włókna zapobiegają utracie ciepła, utrzymując stałą temperaturę ciała. Po więcej informacji zachęcamy do opisów poszczególnych modeli z naszej oferty oraz zapraszamy do poznania, jakie pozostałe kategorie dla Państwa przygotowaliśmy.

Skarpety zdrowotne

Układ ruchu i układ krążenia najbardziej narażone są na różne dysfunkcje, dlatego wraz z upływem lat wiele seniorów zmaga się z żylakami czy opuchlizną nóg. Te ostatnie bywają też efektem rozwijającej się w organizmie cukrzycy, która powoduje różne zmiany fizjologiczne i sprawia, że konieczne jest stosowanie specjalnych rodzajów odzieży. Dlatego też niejeden producent stworzył popularne skarpety bawełniane i skarpety bambusowe, które posiadają właściwości termoregulacyjne i antybakteryjne. W tej kategorii znajdziecie Państwo skarpety bezuciskowe, pończochy, a także specjalne rajstopy bezuciskowe bawełniane, które pomogą w usprawnieniu krążenia oraz ograniczą pojawiające się żylaki, utrzymując je na miejscu dzięki uciskowej konstrukcji. Proponujemy doskonałe skarpety i rajstopy uciskowe, a dla kobiet bardziej wymagających – pończochy uciskowe i podkolanówki na żylaki, które zapobiegną dalszemu postępowi zmian. W przeciwieństwie do chorób układu krążenia problemy cukrzycowe sprawiają, że ciasne ściągacze i obcisłe, elastyczne stroje powodują duży dyskomfort. Oferowane przez nasz sklep skarpety bezuciskowe dla cukrzyków pozbawione są ciasnych ściągaczy, a luźny i lekki splot dzianiny sprawia, że doskonale utrzymują się na nogach bez wpływu na ich kondycję. Skarpety dla diabetyków (bawełniane lub bambusowe), jakie znajdziecie Państwo w naszym asortymencie, a także skarpety medyczne i rajstopy na żylaki posiadają niezbędne atesty i filtry oraz zostały pozytywnie zaopiniowane przez lekarzy. Jeśli zmagacie się Państwo z cukrzycą lub chorobami układu krążenia, skarpety bezuciskowe, pończochy i rajstopy, jakie znajdziecie w Tej kategorii zdecydowanie poprawią komfort podczas codziennego noszenia zarówno w ciepłe, jak i chłodne, zimowe miesiące. Przygotowane przez nas skarpety bezuciskowe, skarpety bambusowe lub bezuciskowe bawełniane, a także specjalistyczna bielizna męska i damska spełnia najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa (którą potwierdza również producent). 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na łamach naszej strony, gdzie umieściliśmy więcej informacji na temat specjalistycznych skarpet, które powstały z myślą o komforcie Twoich stóp! Wybierz skarpety bezuciskowe dla cukrzyków i skarpety bezuciskowe dla seniora – zatroszcz się o siebie!

Więcej
Jest 4 produktów.
Uniwersalne skarpety na żylaki    Uniwersalne skarpety przeciwżylakowe są zaprojektowane, aby poprawiać ogólną kondycję nóg i stóp, zapewniając ulgę i komfort osobom z problemami krążenia. Dzięki zastosowanej technologii lekkiego ucisku, skarpety te skutecznie zapobiegają efektowi ciężkich nóg, co jest szczególnie przydatne dla osób długo stojących lub...
Czytaj więcej o produkcie
Brak
15,00 zł
15,00 zł
Brak
Te zdrowotne skarpety powstały specjalnie z myślą o osobach starszych, które mają często problemy z krążeniem w kończynach dolnych. Unikatowy kształt cholewki i nowatorskie włókno Lycra w całym produkcie sprawiają, że skarpetki doskonale przylegają do nóg i dzięki swej elastyczności nie powodują tamowania krwi, nawet opuchnięte nogi odczują ulgę....
Czytaj więcej o produkcie
Brak
18,00 zł
18,00 zł
Brak
Skarpetki zostały zaprojektowane z myślą o osobach starszych, które mają wyraźne problemy w krzepliwością krwi lub chorują na cukrzycę. Ich specjalny krój powoduje, że nie uciskają stopy co ma zbawienny wpływ na stopy cukrzyków, które są bardzo wrażliwe. Kolejnym atutem tych skarpetek jest to, że zwalczają bakterie, mikroby oraz przykry zapach spoconych...
Czytaj więcej o produkcie
Brak
29,99 zł
29,99 zł
Brak
  To produkt dedykowany wszystkim osobom których dotyka problem zmarzniętych stóp. Jeśli z powodu długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej albo z powodu problemów krążeniowych odczuwacie Państwo dyskomfort, te skarpety rozgrzewające to coś dla Was. Doskonały skład – angora z wełną oraz domieszką nylonu i elastanu zapewnią komfort i przyjemne ciepło...
Czytaj więcej o produkcie
Pokaż 1 - 4 z 4 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]