Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

Sklep pomocedlaseniora.pl postawił na bezpieczne płatności online. Oznacza to, że w prosty i szybki sposób klient po zakupie dokonuje przelewu on-line, który natychmiastowo zostaje zaksięgowany na koncie bankowym naszej firmy. Dzięki temu zamówienie zostaje zrealizowane niezwłocznie. W przypadku tradycyjnego przelewu realizacja następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty co przedłuża cała procedurę transakcji. Zdecydowaliśmy się na płatności tpay.com

 Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat płatności:

 

tpay.com jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Umożliwia Sprzedawcom (Odbiorcom) natychmiastową realizację usług online.

 

 

W ten sposób Sprzedawca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie od tpay.com, że zamówienie zostało zapłacone.

Kupując w sklepie korzystającym z tpay.com wpłacasz na konto bankowe tpay.comtpay.com automatycznie informuje o wpłacie Sprzedawcę, który może realizować zamówienie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

 

Płatności online tpay.com umożliwiającą również płatności za pomocą kard kredytowych.

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...