Wyposażenie łazienki, szpitali i domów opieki 

Pomoce Dla Seniora to nie tylko produkt dla osób starszych i niepełnosprawnych. Nasz sklep przygotował bardzo bogatą ofertę na wyposażenie szpitali czy domów opieki w profesjonalny sprzęt. Każdy lekarz znajdzie u nas potrzebne produkty do wyposażenia własnego gabinetu czy biura. Dla szpitali proponujemy wyposażenie łazienki, wózki do przewozów leków, brudnej bielizny i szafki na leki czy dokumenty. Tak bogaty asortyment, powoduje że naszymi klientami zostają szpitale i inne instytucje jak chociażby placówki rehabilitacyjne. Zatroszczyliśmy się również o rehabilitantów, którzy to mogą znaleźć u nas bardzo zaawansowane produkty do rehabilitacji.

Więcej
Jest 320 produktów.
na stronie
0 Recenzje
Uchwyty proste ścienne do łazienek. Długość: 25 cm.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt przyumywalkowy z podporą. Długość: 50 cm Prawy.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE. 
0 Recenzje
Uchwyt przyumywalkowy z podporą. Długość: 50 cm Lewy.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE. 
0 Recenzje
Uchwyt przyumywalkowy bez podpory L 30 cm. Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt przysedesowy uchylny mocowany do ściany za sedesem. Do muszli kopaktowych i wbudowanych w ścianę. Dostępne długości: 40 do 90 cmŚrednica rurki dobrana i dopasowana tak by mogły korzystać z uchwytów dzieci jak i osoby dorosłe.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyty dla osób niepełnosprawnych odmiana-  przysedesowy stały mocowany za sedesem do ściany. Długość: 800mmPoręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt wannowy nasadzany na rant wanny. Ułatwia wejście i wyjście z wanny. Wysokość: 40 cmPoręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt przysedesowy stały trójnóg mocowany do posadzki. Wysokość: 80 cm Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE. ramię L 350mm z rozetami 420 mm nóżka po środku 160 mm z rozetą  220 mm
0 Recenzje
Uchwyt osłona syfonu-kołpakowy. Wymiary: L-30x20 cm Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt przysedesowy stały mocowany do posadzki i ściany. Wymiary: H-80xL-80 cm Lewy Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt przysedesowy stały mocowany do posadzki i ściany. Wymiary: H-80xL-80 cm Prawy Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt przysedesowy ścienny gięty pod kątem 45 stopni. Wymiary: 40x40 cm Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt narożny wannowy lub prysznicowy.  Wymiary: 40x40x40 cm Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt kątawy równoramienny prysznicowy. Wymiary: 40x40 cm.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt kątowy prysznicowy Prawy. Wymiar: 40x60 cmPoręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
 Uchwyt kątowy prysznicowy Lewy. Wymiary: 40x60 cm.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyty łazienkowe - odmiana boczy wannowy wymiary:Lewy S-60xH-30 cm.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyty łazienkowe - odmiana boczy wannowy wymiary: S-60xH-30 cm.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt międzyumywalkowy. Wymiary: S-60xL-30 cm.Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Uchwyt przysedesowy stacjonarny mocowany do posadzki z uchylnym ramieniem. Wymiary: H-80xL-50 cm Poręcze  łazienkowe, poręcze posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Siedyisko wannowe obrotowe z oparciem. Kąt obrotu 360 stopni. Wyposażenie łazienek bez barier - Siodelka i siedziska  posiadają atesty i deklaracje medyczne CE. 
0 Recenzje
Ławeczka nawannowa ŁN powstałą w oparciu o doświadczenia osób starszych jak i chorych które miały kłopoty z siadaniem jak i wstawaniem z dna wanny. Ławeczka wykonana z profili plastikowych, silna stabilna konstrukcja i eleganckie wykonanie, lekka i brak możliwości występowania korozji. Prawo Autorskie.   Siedzisko jest 4 cm  powyżej   rantu  wanny....
0 Recenzje
Siodełko prysznicowe uchylne Udzwig - 200 kg Składana konstrukcja optymalizuje ilość miejsca pod pryszynicem. Silna konstrukcja.Siodełko Spu / W - zamiast klepek posiada plastikową wygodną wytłoczkę na siedzisku. Po złożeniu podpory służą jako rączki do podczymania.Anatomiczny kształt wytłoczki zapewnia komfort siedzenia oraz bezpieczeństwo...
0 Recenzje
Siodełko uchylne z podporą do posadzki. SPUS / W - posiada zamiast klepek wygodną wytłoczkę plastikową siedziska.Wyposażenie łazienek bez barier - Siodelka i siedziska  posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.Udzwig 200 kg
0 Recenzje
Taboret prysznicowy stacjonarny. Na 4 nasadkach przećiwpoślizgowych atestowanych. TPS / W - posiada zamiast klepek wygodną wytłoczkę plastikową siedziska.Wyposażenie łazienek bez barier - Siodelka i siedziska  posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.  
0 Recenzje
Taboret z rączkami i oparciem na kółkach skrętnych łożyskowanych - 2 kółka z hamulcem SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA  55 CM WYSOKOŚĆ OPARCIA 28 CM GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 34 CM WYSOKOŚĆ SIEDZISKA 48 CM
0 Recenzje
Taboret wannowy TWS stawiany na dnie wanny zposiada wygodną plastikową wytłoczke oraz 4 nasadki przeciwpoślizgowe. Konstrukcja malowana proszkowo w kolorze białym.Wyposażenie łazienek bez barier - Siodelka i siedziska  posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
Podłokietnik przysedesowy ułatwia siadanie i wstawanie na sedes. Kosntrukcja pozwala na zastosowanie podłokietnika niemal w każdej łaźnieńce.Wyposażenie łazienek bez barier - Siodelka i siedziska  posiadają atesty i deklaracje medyczne CE.
0 Recenzje
1 320,00 zł
Stół o silnej i stabilnej konstrukcji. - możliwość  zagłówka regulowanego.Opcja. Wymiary stołu: 190x60 H70cm.
0 Recenzje
- zagłówek regulowany - siedzisko regulowane gazowo - podnóżek regulowany Silna i stabilna konstrukcja, daje wiele możliwości podczas masażu. Pozwala przyjąć dogodną pozycję pacjentowi podczas zabiegu.
0 Recenzje
Stolik salowy z 2 półkami z płyty laminowanej na 4 kółkach skrętnych.   ParametryDługość 42 cmSzerokość 40 cmWysokość 85 cmWyposażenie dodatkowe 2 półki i kółka
0 Recenzje
Stolik sanowy Ap2 z 2 półkami z płyty laminowanej i 4 kółkami skrętnymi. Posiada rączkę do pchania. ParametryDługość 60 cmSzerokość 42 cmWysokość 85 cmWyposażenie dodatkowe 2 półki, kółka, rączka
0 Recenzje
Stanowisko o silnej i stabilnej konstrukcji. Możliwość przekładania podpory ręki na lewą, lub prawą. Eleganckie wykonanie, zmywalna tapicerka to zalety stanowiska Cortina 1. podłokietnik regulowany i obrotowy  
0 Recenzje
- oparcie - podłokietniki - poduszka - wiadro z pokrywą - wiaderko zakładane z boku.
0 Recenzje
- oparcie - podłokietniki - poduszka - wiadro z pokrywą - wiaderko zakładane z tyłu.
0 Recenzje
- oparcie - poduszka - wiadro z pokrywą - podłokietniki wyściułane pianką - kółka / 2 z hamulcem  skrętne - wiaderko zakładane z tyłu.
0 Recenzje
- oparcie - poduszka - wiadro z pokrywą - podłokietniki stałe - wiaderko zakładane z tyłu.
0 Recenzje
Parawan "Alfa" na kółkach w cenie 235,87 ł brutto Parawan "Beta" bez kółek w cenie 235,87 zł brutto - na kółkach lub bez. - składany do transportu.
0 Recenzje
- parawan wykonany z profili stalowych 40x20 mm - na kółkach - składany do transportu.Elegancka konstrukcja.
0 Recenzje
1 078,00 zł
- parawan wykonany z profili stalowych - na kółkach - płótno bawełniane
0 Recenzje
Drabinka ścienna gimnastyczna do ćwiczeń. Drabinka nie jest lakierowana, jest pokryta bezbarwną bejcom antygrzybiczną. Na życzenie klienta możemy polakierować drabinkę - 30 zł. W opcji zaczepy 50 zł komplet.
Pokaż 1 - 42 z 320 produktów
Lista życzeń Koszyk
Kontakt 531 955 585
[email protected]
5% rabatu

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% zniżki na zakupy